Evinizde Sürpriz Dekor'a yer açın. 0532 797 45 64

iletisim@surprizdekor.com

Rize Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Rize'de ve çevresi illerde mutfağınıza renk katmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kaliteli malzemeler ile kusursuz işçiliğin birleşmesiyle birlikte sizlere şık ve modern mutfak dolabı tasarlıyoruz. İsterseniz direk siz kararlaştırın isterseniz birlikte tasarlayarak mutfağınıza uygun modeli çıkartalım ve hazırlayalım.

Mutfak dolabı modellerinde kullanılan malzemelerimiz ana gövde de mdf (sunta ile karıştırmayınız daha kaliteli malzemedir), kapaklar istediğiniz tasarımla mebran veya akrilik boya seçenekli, çekmeceler ve kapaklarda kaliteli arıza çıkarmayan frenli ray ve seçmiş olduğunuz kapak modeline uygun şekilde kuplar kullanılmaktadır. Mutfak dolabı modellerimizde montaj ücreti alınmamaktadır. Şık, modern, dayanıklı ve sizi mutlu edecek mutfak dolabı fiyatları metre bazlı hesaplanmaktadır. Metre fiyatımız 850 TL bandındadır. Fakat bu fiyat 600 ile 1100 TL arasında kullanılan ekstra malzeme türüne göre değişiklik göstermektedir.

Sizlerde referanslarımızı kontrol ettikten sonra bizimle iletişime geçmek istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz. Referans listemiz gün gün eski ve yeni modellerimiz ile güncelleşmektedir.

Rize Mutfak Dolabı

0532 797 4564