Evinizde Sürpriz Dekor'a yer açın. 0532 797 45 64

iletisim@surprizdekor.com

Rize Ahşap Ev, Dış Cephe ve Fiyatları

DETAYLI BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN

0535 548 35 69

AHŞAP EV FİYATLARIAhşap ev fiyatlarında kullanılan ürün ve sınıfına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Peki, nedir bu çeşitler ve fiyatları? Beyaz çam, sarı çam ve sedir olmak üzere 3 farklı çeşit ile ahşap evimizin malzemesini seçebiliriz. Tabi ki her ürünün farklı sınıfları da bulunmaktadır. Bunlar A sınıfı, 1. sınıf ve 2. sınıf olarak 3 farklı sınıfta toplanmaktadır. Ortalama bir fiyat vermemiz gerekirse; 3. sınıf ürünler seçildiği takdirde metre karesi 1600-1700 TL civarı, A (süper) sınıf ürünler seçildiği takdirde ise metre karesi 2100-2200 TL civarı bir fiyat çıkacaktır. Fiyatlarımız ürünler ve işçilik dahil fiyatıdır.

ANAHTAR TESLİM


Hizmete dahil olan işlemler;
  • Tüm ahşap ürünler (Lambiri, Döşeme, Direkler vb.)
  • Kapılar
  • Pencereler
  • Mutfak Dolabı
  • Çatı kaplama


Aşagıdaki örnek hesaplamalar anahtar teslim fiyatıdır. Yapacağınız keyfi ekstra harcamalar dışında herhangi bir ücret ödemezsiniz. Yapmanız gereken sadece zemini beton döktürüp bizi aramanız.

Örnek hesaplama 1: 50 Metre kare 3. Sınıf Beyaz Çam seçimi ile bir ahşap ev fiyatımız yaklaşık olarak 80.000 TL civarı olacaktır.

Örnek hesaplama 2: 50 metre kare A (süper) Sınıf Sedir seçimi ile bir ahşap ev fiyatımız yaklaşık olarak 110.000 TL civarı olacaktır.

Fiyat konusunda ve/ya fikir alış-verişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ahşap ev metre karesi hesaplanırken pencere ve kapı kısımları ölçümden düşülerek hesaplanır.

Eski referanslarımız için resimler çekilemediği için sayfamıza ekleme yapamadık. Bazı referanslarımız; Ovit yaylası Ekşioğlu Konağı, Sea Garden Kafe ve Restorant, Yakamoz, Yeni Çaykur Paketleme Fabrikası giriş ahşap dekorları, Nevapark ahşap işleri, İkizdere Ekşioğulları dış cephe işleri gibi bir çok farklı bölgede farklı ahşap işleriyle sizlere hizmet vermiş bulunmaktayız ve sizlerinde tercihiyle hizmet vermeye devam edeceğiz. Siteye ekleyebildiğimiz referanslarımızı referanslar sayfasından görebilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇEREK GÖRÜŞME AYARLAYIN

  • 0535 548 35 69

  • 0532 797 45 64